WOODY DŘEVO Korálky navlékací fialové set s barevnými tkaničkami v srdíčku

WOODY DŘEVO Korálky navlékací fialové set s barevnými tkaničkami v srdíčku

123,13 Kč
Skladem
99 ks
Způsob platby
visa

Vyberte si na ProLucinku.cz z více něž 20 000 produktů. Dárek ke každé objednávce. Sada obsahuje velké množství dřevěných korálků různých tvarů a tenké tkanice s koncovkou k provlékání. Vhodné pro rozvoj jemné motoriky. Baleno v dřevěné krabičce ve tvaru srdíčka.

Nejhezčí dárek pro blízkou osobu je ten, který je s láskou vyrobený. Tato tuba s korálky zaručeně potěší malé holčičky. Výhodou je, že jedním vyrobeným náramkem nebo řetízkem zábava nekončí.
Korálky se dají navlékat znovu a znovu. Děti si navlékáním korálků rozvíjí jemnou motoriku rukou, koordinaci rukou a očí. Sada obsahuje korálky různých velikosti a barevných provedení. Korálky jsou
baleny v dřevěném srdíčku.

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního
myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Rozměry balení (š v): 18 x 15cm
Materiál: dřevo, textil
Obsah balení: korálky, barevné provázky

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

Woody
DS20678718
99 ks
Nový produkt
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.