• Novinka
RAVENSBURGER Hra puzzle únikové Dračí laboratoř 759 dílků 70x50cm skládačka 2v1

RAVENSBURGER Hra puzzle únikové Dračí laboratoř 759 dílků 70x50cm skládačka 2v1

280,17 Kč
Skladem
99 ks
Způsob platby
visa

Vyberte si na ProLucinku.cz z více něž 20 000 produktů. Dárek ke každé objednávce. Zažijte neopakovatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem dračí laboratoře od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. Po složení puzzle na vás
čekají úkoly k vyřešení únikové hry, dokážete rozluštit symboly a vyřešit hádanku? Unikátní koncept puzzle kombinovaný s únikovou hrou, který slibuje víc než jen skládání. 2in1.

Nejprve je zapotřebí složit puzzle. Skládaný obrázek se však v mnoha detailech liší od předlohy na krabičce. Zpřístupníte si tak symboly, šifry, zakódovaná čísla a vodítka, které v předloze chybí.
Po dokončení puzzle přichází na řadu únikovka. Řešte záhady na obrázku a odhalte tajemství, které ukrývají. Správné řešení se nachází v zalepené obálce. Neotevírejte ji předčasně! Pokud si
nebudete vědět rady, přiložený sešit se zadáním obsahuje také QR kód s odkazem na stránky Ravensburgeru s nápovědou.

Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím ""Softclick Premium Puzzle""
technologie, která používá
silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké, které skvěle zapadají do sebe.

Rozměry balení (š v h): 22,5 x 22,5 x 7cm
Rozměry složeného puzzle (š v): 70 x 50cm
Přibližná velikost dílku:19mm
Materiál: tvrdý karton
Počet dílků: 759

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 12 let

Ravensburger
DS60435996
99 ks
Nový produkt
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.